| ThePresident a întrebat:

De craciun, la scoala, trebuie sa facem cadouri unii altora. Eu trebuie sa fac cadou unui baiat. Aveti ceva idei despre ce as putea sa ii cumpar? Sa nu fie foarte costisitor dar totusi sa fie un cadou bunhappy.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Un ceas, un parfum, un fular. Cam asta primeau baietii de la fete la mine in clasa.

| J0B0MAT a răspuns:

O cutie cu bomboane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

un parfum, un ceas sau o bluză.

| smart01 a răspuns:

Salut, daca tot e un cadou pentru Craciun, ai putea sa ii oferi un tricou cu un imprimeu mai deosebit, specific acestei sarbatori. Nu este ceva scump si toata lumea poarta tricouri. Uite aici cateva modele foarte dragute: http://www.conserve.ro/cadouri-pentru-femei/tricouri-craciun/