| Trinity a întrebat:

..eu inainte eram cu iubita mereu atent, mereu ii vb frumos pana cand un tovaras mi-a spus ca prea multa atentie strica si ca sa sa fiu mai nepasator, l-am ascultat si dupa vo 2 zile a inceput sa se certe cu mine, sa-mi spuna ca nu de baiatu asta s-a indragostit ea si de baiatu care vorbea frumos etc.
Si acum nu stiu ce sa fac...pe cine sa asc?

Răspuns Câştigător
| 4b a răspuns:

Crede-ma ca ai procedat foarte bine cand erai atent cu iubita; nu stiu ce bunikmea li se pare la altii deplasat atata atentie, da ma rog.
Daca esth grijuliu cu persoana iubita, ea se simte pretuita, si astfel isi da seama ca are valoare in ochii tai; nu asculta de nimeni; tu consideri ca daca esth mai...''nepasator'' cu ea ii demonstrezi ca o iubesti, atunciii frate n-ai decat sa ramai asa, insa daca inima-ti dicteaza altceva, atunci executa ordinulwinking

3 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Pe ea logik adica daca ea nu tear baga in seama tu cum ai reactionawinking comportate la fel ca la inceput sau altfel risti sa o pierzii big grinwinking

| Rustin a răspuns:

Ba da dihor mai esti
ce trebuie sai asculti pe altii?
faci cum te indeamna pe tine inima si mintea

| brunetteee a răspuns:

Prostia a multor baieti happy
sa se ia dupa vorbele la prieteni.
daca voi va iubiti, nu asculta ce`ti zic altiiwinking

poartate cu ea cum stii sau cum vrei u, nu cum vrea amicul tau.