| pix3L a întrebat:

Salutare TPU, in primul rand imi pare rau pentru categorie, vreau sa mi se raspunda cat mai repede, cum pot sa achizitionez jocuri de pe magazin play, cand ii dau cumpara imi retrage din creditul de pe telefon sau trebuie sa platesc cu card.(Caci sunt minor si n-am asa ceva).

Răspuns Câştigător
| IonutSultana a răspuns:

Trebuie sa ai cont in banca pentru a putea achizitiona un joc de pe Google Play. Poti sa-ti faci cont in banca indiferent de varsta, acum depinde si care este opinia parintilor tai despre posibila ta escapada bancara happy Succes big grin