| Vizcheck a întrebat:

Intrebare pentru fete:
-Ce parere aveti despre baietii cu pistruii? Dar despre baietii inalti ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Cu pistruii nu am nimic, dar nu imi plac baietii fooarte inalti, adica nu imi plac baietii mult mai inalti decat mine. Eu am o inaltime medie, 1.65 cm aprox., si nu mi-ar place sa ma uit ca la cer la prietenul meu. Imi place sa fie ''mai la nivelul meu''. happy
Stiu ca multe fete prefera baietii inalti, dar fiecare om are preferintele lui.
O zi frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un coleg roșcat cu pistrui și e al dracu de sexy, pistruii fac totul.
Una bună(nu mă mai înșir mult).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine sincer nu ma intereseaza baietii deloc. (daca ma crezi bine, daca nu, nu.) dar nu m-as uita la un baiat scund sau sa umblu cu un pitic de gradina/pigmeu, in viata mea! tonguePPPPPPP. au facut misto de mine fetele ca imi trebuie baieti gen himalaya. pentru ca nu ma uit la cei scunzi. nu fac discriminare, nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar asta sunt, de mica am fost mai inalta cu un cap decat alti copii si acum am 1.75. iti dai seama cum as arata langa un "copilutul mamii de jumate de metru". big grin repet nu vreau sa jignesc pe nimeni daca se simte cineva. cu pistruii nu am nimic, se pot trata oricum, este si crema speciala care se gaseste peste tot, nu e o problema. apar de la soare, te nasti cu ei, etc. sa nu se supere nimeni de ce am zis. ciao ciao!

| τττ a răspuns:

Bună.
Sunt foarte sweet și iubibili; 3 Ier cei înalți dau părerea că sunt niște tipi independenți și rebeli. Sunt foarte sexy amândouă tipurile de băieți! Dar nu uita, poți să ai lângă tine și cel mai frumos băiat din lume, dar dacă interiorul e gol, degeaba îl mai ai!
Pa, pa.

| Gyoooooo a răspuns:

Sicer draga mea pe mine nu ma intereseaza baietiii pe mine ma intereseaza sa ma distrez si scoala deocamdata si asa ar trebui sa fii si tuwinking