| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, m-am decis sa merg in august la UNTOLD Festival, si aici as vrea sa-mi raspunda cineva care a mai fost, pe langa cei 550 lei de abonament, si banii de cazare, cati bani ati cheltuit in cele 4 zile? Sau cati bani credeti ca-mi trebuie? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AlexCristi97 a răspuns:

Depinde cat de mult vrei sa cheltui pe acolo.Nu am fost la untold dar am fost la alte festivaluri si de obicei daca era control mai strict cum e la untold, consumam bautura afara in cazul in care voiam sa ma ametesc. Gandeste-te ca o bere e 7-8 lei, un suc probabil tot pe la 6-7 si calculeaza cam cat o sa consumi. La asta adauga vreo 120 pentru mancare (sa zicem ca mananci 2 shaorme pe zi).Eu ma duceam cam cu 100 de lei pe zi.