| lovemyname a întrebat:

Maine incepe scoala,inainte de vacanta cu o saptamana am dat simulare la mate,si sincer sa fiu nu prea am stiut multe,si cred ca maine ne va spune rezultatele, cred ca iau nota mica., sa ma duc la scoala maine sau sa ma duc doar marti?

2 răspunsuri:
| Cristi112 a răspuns:

Normal, este nota ta si trebuie sa o stii, din caz ca e mica trebuie sa te ambitioneze sa tragi mai mult de tine si sa iei examenul. Baftaa

| Ciuffy23 a răspuns:

Pfff, laughing nu stiu daca ma crezi dar sa fiu sincera la noi nu e nota mai mare de 8 ne-a spus profesoara in sapt altfel da nu stia care cum is lucrarile laughing Eu nu am stiut mai nimic cred ca 3-4 iau plus ca merg la meditatii si acolo am stiut sa refac simulareastraight face in fine si la noi le afiseaza maine pe usa scoli deci iti dai seama toata scoala imi va vedea nota 4laughing fi increzatoare nu ai de ce sa nu mergi e doar o nota oh go on