| Madness345 a întrebat:

Salutare TPU, prietenii mei fac niste poze foarte artistice, adica se vad doar pe ei in poza si restul mai in ceata ca sa zic asa... este efectul ala misto. Ce aplicatii imi puteti recomanda? Si cum sa folosesc aplicatia respectiva. Dau funda :*

5 răspunsuri:
| francut a răspuns:

Faptul ca ei ies in evidenta iar restul e blurat, NU inseamna "fotografie artistica". Au folosit un program de editare. Sunt multe. Cauta pe net: programe de editat fotografii.

| Madness345 explică (pentru francut):

Am folosit foarte multe si nu m.au ajutat, ai putea sa-mi zici tu unul?

| francut a răspuns (pentru Madness345):

Photoshop, Photoscape.

| Madness345 explică (pentru francut):

Photoscape nu.l poti folosi, am incercat pe 3 telefoane, se blocheaza, si photoshop si mai cum frate? Ca am luat unu si e.

| francut a răspuns (pentru Madness345):

Pai de ce nu spui ca pe telefon? Acolo nu stiu.