| JeKyLl a întrebat:

Salutare TPU!

Se apropie ziua de naștere a unei persoane foarte importante din grupul nostru de prieteni și am dori să-i oferim un tort personalizat.
Persoana în cauză este o fată care împlinește 18 ani și îi place extrem de mult alergatul. Noi ne-am gândit să-i facem un tort legat de zona asta (ea a participat la foarte multe concursuri de atletism și marș unde a obținut numeroase medalii).

Orice idee este bine venită. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| BumiWolfie15 a răspuns:

Dacă ai poze sau înregistrări cu momentele ei de glorie ai putea realiza un montaj cu toate acestea, apoi l-ai putea transpune pe un DVD sau altceva de genul.Un tort îl mănânci odată și dispare, dar cadoul ăsta i-ar rămâne pentru mult timp și s-ar bucura să își vadă evoluția în multe momente prețioase din viața ei. Sau i-ai putea cumpăra niște adidași cu un tricou personalizat cu declarați ori imagini plăcute.Sau să-i aduci un cățeluș. Ar avea un partener de alergat prin parc.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Genul asta de torturi costa cu 3 zerouri minim.
O cofetărie care face torturi personalizate ar putea veni cu idei.
Sau ii faceți un tort cu o figurina care seamănă cu ea în timp ce aleargă pe iarba, teren etc.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Faceți un tort cu chipul ei când alergă și toți sa aveți triocuri cu chipul ei și numele ei