| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, studiez matematică-informatică și vreau să mă transfer în alt liceu tot pe matematică-informatică. Îmi puteți spune ce condiții ar trebui să îndeplinesc pentru a realiza transferul?

2 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Ai secretariat in liceu si tu ne intrebi pe noi?

| isemilia a răspuns:

Media ta anuala sa fie mai mare ca a ultimului din clasa in care vrei sa te transferi. Presupunand ca nu mergi de la simplu la bilingv limba straina / intensiv info. Atunci presupun ca se dau niste diferente. Dar de ce nu suni la secretariatul liceului?