| Cassiopea a întrebat:

Salutare TPU (: sufar de o "boala grava" care se numeste LENE, stie cineva cum as putea sa scap de ea?

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Dar nu trebuie să scapi de ea. Fă în așa fel încât tot microuniversul din jurul tău să se muleze pe ritmul lenei tale.
Eu sunt leneș de când mă știu si o duc excelent.
Dar ai grijă, e o linie foarte subțire între om care adaptează lumea din jur la propria lene și idiot puturos ce nu-i în stare să-și depășească condiția.

1 răspuns:
| AGreatMan a răspuns:

Iti faci prieteni, iesi afara cu ei, te duci si faci un sport...