| Duckey a întrebat:

Unde se afla facultatea de drept Bioterra din Bucuresti, cea din apropierea aeroportului Baneasa? Va rog, vreau adresa cat mai detaliata cum pot ajunge?

Răspuns Câştigător
| denisseioana a răspuns:

Buna. traseul 205 de la gara de nord te lsa exact peste drum de facultate. Si pe jos daca vrei, sau cu masina, in intersectie la Baneasa faci dreapta, intrii pe Bulevardul Ion Ionescu de la Brad si mergi pana in capat unde e o curba de 90 grade. Acolo, pe dreapta este si sediul mare al Universitatii. Toate facultatile sunt acolo. te pup si sper ca te_am lamurit. Funda?big grin

| Duckey explică (pentru denisseioana):

Si eu te pup, si da m-ai lamurit multumesc frumos! :* si iti dau si funda