| val31989 a întrebat:

Salutare,TPU,vreau un raspuns la aceasta intrebare, credeti ca poate exista ceva intre un baiat de 20 ani si o fata de vreo 14 ani?
Va rog, raspunsuri sincere!
Funda celui mai corect raspuns.

10 răspunsuri:
| Sofia08 a răspuns:

Si eu am avut un prieten de 20 de ani cind eu aveam 14, tineam mult la el, poate ca si acum tin, dar relatia nu a durat mai mult de 3 luni. Oricum dragostea nu are virtsa, insa fiind totusi o diferenta nu trebuie sa fii naiva si sa crezi in tot ceea ce spune. Daca il placi, il cunosti bine si daca nu va impiedica nimeni sa fiti impreuna atunci e ok! Bafta mare Valerica..cius

| Sofia08 a răspuns (pentru Sofia08):

Aaaa si inca ceva..presupun ca v-ati cunoscut pe odno.happy

| val31989 explică (pentru Sofia08):

big grin asta a fost doar o intrebare din curiozitate, Sofy laughing nu e nimic cu mine happy
legat de altcineva laughing oricum merci de raspuns

| val31989 explică (pentru Sofia08):

M-am cunoscut cu cineva pe odno, dar nu e nimic happy ...acum e altcinevatongue

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista distractie pentru el.

| val31989 explică (pentru suntserios):

Crezi asta?
ei nu stiu, dar oricum mulumesc ca v-ati dat cu parerea

| val31989 explică:

Mmm,merci la toti!

| Wolfszeitt a răspuns:

Da, de ce nu, depinde de mentalitate. De obicei, relaţiile de genul nu sunt de durată. Diferenţa fiind destul de mare, interesele fiecăruia diferă.

| claustrofob a răspuns:

Pai da poate exista doar ca fata la 14 ani nu stie exact ce vrea.La aceasta varsta ea incearca sa experimenteze cat mai mult happy. Dar cred ca nu e foarte adecvat ca baiatul avand 20 de ani sa stea cu o fata care are doar 14 ani!

| 0Denis0 a răspuns:

Normal relatia asta ar fi cam zic neadecvata deoarece el are cu mult peste varsta fetei ( ea fiind inca minora )