| Marius96 a întrebat:

Ziceti-mi va rog cum sa fac la youtube ca o melodie sa mearga intruna?
Adica cand se termina sa nu tot dau Retry ci sa inceapa ea singura de la inceput big grin
Dau Funda la raspunsul cel mai util

2 răspunsuri:
| Yokrisztinutzza a răspuns:

Pai cand pui mausul pe un video apare un + dai plus la melodiile care iti plac, iar apoi jos va aparea o fereastra cu toate videourile alese de tine...in dreapta ferestrei este un ''buton'' cu doua segeti in cerc(ca sa zic asa) apesi acolo(Turn autoplay on) si gata... fundabig grin

| XxMirelxX a răspuns:

Buna. Pai ca sa faci sa se repete o melodie trebuie sa te duci la melodia respectiva si in bara de adrese sus scrii in loc de www.youtube.com/xxxxxxxxxxxx --> www.yourepeat.com/xxxxxxxxxxxx