| B3B3NI a întrebat:

Salutare tuturor, am si eu o problema si vreau un raspuns cat mai rapid.Azi pe la ora 1 plec cu cativa prieteni pe la Dunare sa facem baie dar eu nu as vrea sa ma duc fiindca sincer imi este rusine cu corpul meu sad
Am 16 ani si sunt genul ala de persoana care cresten in inaltime dar nu se ingrasa deloc oricat ar manca.Imi este frica sa nu isi bata joc de mine doar pentru ca sunt slab + ca mi-se vad si coastele.
Voi ce credeti ar trebui sa ma duc si eu cu ei sa ma balacesc?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca nu te simti bine cu persoanele pe care le consideri prieteni, inseamna ca nu prea iti sunt prieteni...

| T0T a răspuns:

Mai riscant ar fi faptul că te poți îneca!
Până la urmă sunt prietenii tăi și na, îți mai zic și în glumă. Îmi amintesc când jucam fotbal la bustul gol și na și eu eram destul de slab atunci și mi se vedeau puțin coastele și mi se mai zicea dar nu cu răutate. Dacă ei chiar îți sunt prieteni nu o să insiste pe asta și o să vă distrați, acum depinde ce fel de oameni sunt. Acum la vârsta ta ești în creștere și nu te vei îngrășa prea ușor având în vedere structura ta anatomică deci pune accent pe dezvoltarea masei musculare. Încă odată ai grijă, e destul de periculos.

| RainmakerX a răspuns:

Hey! Sunt prietenii tai pana la urma. Eu unul sunt de parere ca aceasta chestiune este una minora. Chiar daca vor rade de tine (ceea ce nu cred ca o sa faca deoarece iti sunt prieteni) sunt de parere ca este mai bine sa te duci ca sa nu creada ca ii eviti din cine stie ce alt motiv.
O sa va distrati! Eu m-as duce in locul tau...pana la urma sunt prietenii tai ce naiba. Daca rad asta e, nu o sa rada toata ziua. O sa regreti daca nu o sa te duci cu ei. Eu as regreta sa pierd o astfel de distractie.
Este parerea mea!
Bafta!

-Blytz-

| WarriorCat a răspuns:

Nu te duce sa te ineci in Dunare laughing.

Stii cate accidente s-au intamplat in Dunare?
Dunarea nu e ca la mare, sa fie nisip la mal si dupa din ce in ce mai jos...
In dunare pot fi curenti mari de apa si gropi inalte de 2 metri.