| markusisred a întrebat:

Salutare tuturor, dacă o fată ma simpatizează și ma considera de treaba dar are deja un alt crush și practic ca relație nu se uita deloc spre mine la momentul actual, credeți ca se va întoarce la mine peste un timp dacă își da seama ca eu as fi o alegere potrivită?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca se va uita la tine, atata vreme cat nu este interesata de presoana ta.
Inimii nu-i putem comanda sa aleaga si nici nu putem forta oamenii sa ne placa, daca ei nu simt nimic pentru noi.

Chestia cu "eu as fi o alegere potrivită" nu mai functioneaza sub nici o forma, ca nu ai nimic special tu la 15 anisori, fata de ce are celalat baiat, si apoi nu esti vreun miliardar in euro sau dolari ca sa se arangeaza o nunta, unindu-se averile parintilor.

Cauta-ti alta fata si poate de data asta te place si ea.

| AdioTPU a răspuns:

Asta numai ea poate știi, nu noi.

| Fonk a răspuns:

Daca vor evolua lucrurile cu ala nu se va intoarce, de ce sa stai ca prostul inloc sa incerci sa o ageti?
Vezi sa nu iese urat cu baiatul acela si ce sa zic...ai sanse bro daca te simpatizeaza.
Spor la Agățat.