| ruxandraaaaioanaaaa24 a întrebat:

Salutare tuturor! In primul rand multumesc tuturor celor care prin raspunsurile lor la micile/marile mele dileme incearca sa ma ajute atat cat pot si sa raspunda cat mai serios. big hug Multumesc, prieteni virtuali! happy
Acum urmeaza nelamurirea mea... Am lucrat multe chestionare din Codul rutier atat timp cat am avut cursurile de legislatie. Am luat testul cu 24 de puncte, am trecut la orele de condus. Acum mai am o saptamana si urmeaza sa dau sala, iar apoi sa fac inca o sedinta de condus(daca iau sala), iar ulterior sa dau orasul. Abia in perioada asta am emotii si sunt putin mai tensionata, tematoare. Mi-am impus ca intreaga saptamana care urmeaza sa lucrez multe chestionare de pe drpciv.ro. Credeti ca astfel voi reusi sa iau sala? Deci eu nu am prea lucrat chestionare atat timp cat am avut orele de condus, decat cateva din carte de la Acordarea prioritatii.

2 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Imi aduc aminte ca fratele meu a lucrat foarte multe chestionare cand a dat de carnet.si l-a luat deci te-as sfatui sa faci la fel.

| 9gygy a răspuns:

Eu unul, sincer sa fiu, prefer sa invat toata legislatia si sa nu mai fie nevoie sa completez la chestionare. Poti sa iei sala lucrand multe chestionare, dar oare nu te-ai simti mai bine stiind ca ai invatat cam tot ce puteai despre legislatie? In acest caz nu ai cum sa nu iei la sala. happy Eu iti urez totusi mult succes!