| Rakumm a întrebat:

Salutare Tuturor! Ma puteti ajuta si pe mine cu, ceva vreau sa ii daruiesc iubitei mele niste flori frumoase dar nu stiu ce fel de flori (mentionez culoarea ei favorita este mov happy poate reusiti sa ma ajutati big grin

Răspuns Câştigător
| Dixieee a răspuns:

Irişii sunt mov si orhideele, preferatele mele.

| Rakumm explică (pentru Dixieee):

Pai cred ca voi luoa irisii deoarece chiar asa o si cheama big grin

| Dixieee a răspuns (pentru Rakumm):

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor happy Prietena ta are un nume foarte frumos si destul de unic. laughing

| Rakumm explică (pentru Dixieee):

Dar totusi mai putea ajuta sa fac o combinatie intre irisii si alte flori care sa de-a un aspect placut happy

| Dixieee a răspuns (pentru Rakumm):

Irisi cu lalele galbene arata chiar bine, arata si mai bine cu niste trandafiri galbeni desi asta ar fi cam scump cred.