| TheDrink a întrebat:

Salutare tuturor!
O sa pun o intrebare cred că stupidă din cauză că mă uit la seriale / filme cu vârcolaci precum Teen Wolf etc.
Credeți că există vârcolaci sau au existat?
Daca credeți că există, e adevărat că daca te mușcă un alpha te poate transforma intr.un beta?
Apropo am 17 ani si sunt băiat laughing și nu... nu sunt anti social si stau toată ziua în casă.
Și da am prieteni.
Apropo eu cred că au existat deoarece sunt legende precum ca au fost vânați și cred ca inca exista dar nu se arată deoarece nu vor sa mai fie vânați.
De multe ori m.am gândite,... ce tare ar fi dacă aș fi fost vărcolac laughing cred că dacă ar citi părinții mei asta m-ar duce la un psiholog și nu m-ar mai lăsa să mă uit pe NETFLIX...
Oricum voi ce ziceți?
Peste 1 an cand fac 18 ani o să îmi fac pe spate simbolul "triskele tattoo" ca a lui Derek din serialul Teen Wolf... care înseamnă alpha beta și omega.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU exista si nici nu au existat vreodata! Nu crede tot ce vezi la tv!

Răspuns utilizator avertizat
| Anuket a răspuns:

Nu mă înnebuni. Ai 17 ani și spui asta? Și mie mi-a plăcut TW, dar totuși sunt filme, legende, cărți, diferite variante, toate născocite de oameni.
Eu zic că o să te răzgândești cu privire la tatuaj până atunci