| TheDrink a întrebat:

Salutare tuturor... sunt foarte derutat...
De 2 săptămâni un coleg ma tot face gay pentru ca m-a vazut facand poze pe snap cu efecte si ca sunt obsedat de cum arat si imi tot fac freza si sunt puțin si sensibil.( alături de el este înca o fata care râde împrună cu el sunt împreună ).
Nu imi place sa fiu atins de un băiat. Am avut un prieten bun care cand venea la mine ne luam in brațe cand dormeam era un sentiment frățesc nu un sentiment de parca as vrea sa fac dragoste cu un băiat, wtf deja imi e scarbă( sunt foarte drăgăstos ).
Problema este că de cand a inceput sa imi zica colegul asta al meu gay si poponar am inceput sa ma gândesc daca chiar sunt bi... ajutooor ce ziceți voi? P.S : am avut o grămadă de iubite cu care m-am sărutat.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"am avut un prieten bun care cand venea la mine ne luam in brațe cand dormeam"

nu stiu ce sa zic

| TheDrink explică (pentru suntserios):

Nu te gandii că în brațe încolăcit ci doar mâna pusa peste el nu chiar în brățe cum iei o fața cand dormi cu ea.

| suntserios a răspuns (pentru TheDrink):

Detalii irelevante

| Donsavas a răspuns:

Pe băiatul ăla îl interesează doar sa se amuze pe seama cuiva si te a găsit pe tine care te scuzi si bagi prea mult in seama. Bisexual esti cand faci sex cu ambii parteneri nu dacă iti plac sau nu. Poate sa ti si placa, dacă nu faci, nimeni nu te poate face homosexual sau bi pentru ca nu esti. Dacă tu stii ca nu faci sex, vezi ti de treaba si lasa l in mintea lui!

| Mynameis93 a răspuns:

Noi nu avem de unde să ştim ce înclinare sexuală ai tu.În primul rând, nu poți fi bi dacă nu ai întreținut relații sexuale cu ambele părți(femeie-bărbat).În al doilea rând, la început zici că îți este scârbă de gay, la sfârşit spui că ai putea face parte din comunitatea lgtb.Te contrazici singur. Încearcă să-ți faci o iubită.Zic şi eu