| kingRing a întrebat:

Salutare unde pot doenloada piesa : Puya, Keo si Laura - O viata noua in instrumental, adica numai melodia fara cuvinte (va rog ajutati-ma, plz, promit funda! )

Răspuns Câştigător
| alin567 a răspuns:

Cauto pe yptube si ia-o cu un conevertor online!
Funda?

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Daca instrumentalul nu se gaseste pe net la download, nu exista, deoarece cei care detin drepturile de autori nu au publicat instrumentalul, dar se poate ca sa-l reproduci tu sau alta persoana competenta, dar s-ar putea sa ai probleme cu cei care detin drepturile de autor.Succes!