| DorinStancu a întrebat:

Salutare, unde pot gasi poze umilitoare cu Ronaldo? (cel de la Real Madrid )

Răspuns Câştigător
| TwinDragons a răspuns:

Poftim : http://www.nairaland.com/2780980/cristiano-ronaldo-homosexual-see dar probabil sa fie Photoshop, nu se stie

1 răspuns:
| DavidoffUser a răspuns:

Cu toate ca nu-l plac pentru aroganta si comportamentul lui in joc fata de colegii care nu-i dau pase si deseori il critic comparandu-l cu legendele, ii respect munca, dedicatia si contributia pe care a adus-o in fotbal.Este un atlet extraordinar.
Acestea fiind spuse, mi se pare dezgustator sa facem misto,sa ne batem joc, mai pe romaneste, sa-l luam la ****,pentru simplul fapt ca putem si pe internet nu ne acuza nimeni, e "funny ", e "ok ba ", dar daca ai fi pe Bernabeu, ai da mana cu el si ti-ar semna tricoul, ai fi fericit, nu? Le-ai povesti la toti ( BAAA, am dat mana cu Cristiano! )
PS: Sunt fan Messi