| Naiky3Run4 a întrebat:

Salutare, vrea sa-mi comand ceva de pe amazon.com si trebuie bine inteles datele mele (Adresa mea) si trebuie sa pun si nr meu de telefon o sa ma sune doar cand coletul e in Romania si o sa fiu sunat de firma ce curierat din Romania ca sa ma intrebe daca sunt acasa sa pot lua coletul? Adica nu vreau sa ma astept ca o sa ma sune cei de la amazon ca nu le prea am cu engleza laughing)

Răspuns Câştigător
| pioneeraudio a răspuns:

Da prietene o sa te sune firma de curierat cand ajuge in Romania probabil ca vei primii un mesaj sau un mail ca produsul tau a fost trimis catre curier cand v-a ajunge in Romania te vor suna de la firma. ex fan curier atlasib sau alte chestii bafta