| FreeForYOu a întrebat:

Salutare,vreau sa va rog sa`mi spune-ti titlul unui film.FIlmul este vorba despre un barbat,al carei sotii il inseala, iar amantul face ceva drog nu`mi aduc aminte sigur sau ceva substanta si ii dai sotiei ca sa ii dea la sotul ei, pentru al ucide.Planul acestora da roade,doar ca barbatul nu moare,ci intra-n moarte clinica si este ingropat de viu, se trezeste in sicriu, sparge sicriul si iese.Merge acasa si`si vede sotia cum e cu amantul in brate.In cele din urma barbatul ii ingroapa pe cei 2 de vii alaturi de ceva bani. Ps:am zis in mare ce mi-am adus aminte,filmul l-am vazut pe protv, cred in urma cu cativa ani foarte buni, in jur a vreo 6-7 nu stiu sa spun exact. vreau daca va rog sa imi spune-ti numele filmului, daca cumva stiti

3 răspunsuri:
| AuraCRECAN a răspuns:

Buna...tocmai am intrat si eu pe net ca sa caut titul acestui film... este foarte tare si as vrea sa-l revad, din pacate la fel ca si tine l-am vazut in urma cu mult timp si nu mai retin titlul, dar poate ne ajuta cineva aici big grin

| AuraCRECAN a răspuns:

Si daca are vreo relevanta pentru cineva... tipul din film cred ca era tamplar, a construit singur casa, amatul femeii era medic psiholog/psihiatru... daca mai tin bine minte, a transformat casa lui intr-un labirint, o cusca pentru cei doi amanti, pe care i-a ingropat in locul mormantului sau.