| DarknessPulse a întrebat:

Salutari TPU. Recent mi-am cumparat niste pantaloni de culoare crem/bej, ma rog. Dupa ce i-am spalat s-au inchis la culoare. Stiti cumva cum pot sa ii refac la culoarea lor? Sau macar sa fie culoarea mai deschis.
Dau Funda! Multumesc anticipat. big grin

Răspuns Câştigător
| russian1995 a răspuns:

Încerca sa nu'i mai speli la masina de spălat, pune-i intr'un lighean cu apa si cu venish, si ii lasi câteva ore după care spala'i la mana! Eu am patit la fel!

| DarknessPulse explică (pentru russian1995):

Multumesc mult! Iti raman dator.

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Nu-i mai poti deschide la culoare odata spalati, asa ca iti recomand sa-i speli de mana data viitoare.

| Carmen27 a răspuns:

Din pacate nu ai cum sa reusesti sa ii deschizi din nou la culoare. Ai mai putea sa ii pui inca o data la spalat si sa spersi sa isi revina, alta idee nu am.