| DaDaDaDa69 a întrebat:

Salutari TPU. Stiti cu totii ca se apropie Craciunul si ca in orice scoala, si clasa mea face cadouri. Colegii intre ei. Avem voie sa facem cui vrem noi, si din intamplare eu vreau sa ii fac cadou unei colege de care imi place foarte mult. Nu stie ca o plac, dar si ea vrea sa imi faca cadou mie. Si v-as ruga din suflet sa imi sugerati un cadou potrivit. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Bibble a răspuns:

Fetelor le plac bijuteriile si sunt convinsa ca si tie iti va placea sa vezi ca ea poarta tot timpul cadoul primit de tine. Iti recomand sa-i cumperi un inel de argint(nu costa asa mult, gasesti si la 15-20 lei) Asa ii arati ca o placi si ai si certitudinea ca o vei vedea mereu cu el la mana