| AnneKaa a întrebat:

Salutik! Ce ar trebui sa vorbesc cu un baiat, cum sa ma comport si ceva de genul acesta.Dau funda pentru cel mai reusit raspuns!

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

- fii tu insati
- fii sincera
- intreaba-l ce crede despre tine
- converseaza cu el pe temele care il atrag > de ex unii baieti sunt atrasi de skateboarding, altii fotbal, sport, etc. Nu zic ca trebuie sa iti pese dar asa din an in paste un apropo pe tema asta cred ca e bine venit happy
- fii draguta, nu obsedata, nu fitoasa si in niciun caz bagacioasa; unora le plac fitele insa majoritatea vor ignora o tipa cu figuri si aere...
- da-i sansa sa te cucereasca si raspunde-iwinking adica daca vezi ca se apropie de tine si alte cele nu ezita si tu
- fii toleranta
- trebuie sa ai simtul umorului, chiar daca poate odata se intampla sa faca o gluma proasta ce te afecteaza putin
- cand aveti ocazia, incercati sa va cunoasteti - ce muzica / filme va plac si altele

| AnneKaa explică (pentru AnonimaOk):

Da,foarte corect cred ca ai delina dreptate

| AnonimaOk a răspuns (pentru AnneKaa):

Mersi, mersi si de funda. Ma bucur ca te-am putut ajuta happy

6 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Poi daca iti place de el si ai de gand sa il cuceresti, spune glume, bate apropouri despre o iesire in doi.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Trebuie sa fii tu insuti. De ce sa se indragosteasca doar d o imagine?
Trebuie sa fii rezervata, sa lasi emotiile si teama deoparte.
Fa exact ce simti pe moment.
Ce sa vorbesti cu el? Pai depinde. Sunt multe lucruri pe care le poti vorbi cu el.
Depinde!
Gasiti amandoi subiecte!
Succes!
Nu am prea multe detalii despre intrebarea ta.
Daca vrei, imi poti trimite un mesaj pe privat cu mai multe detalii.
Te pup!

| SolitarHacker a răspuns:

E simplu nu merge mascarea pentru 1 intalnire 2 eu zic sa fi tu insuti big grin si daca e ok asa bine daca nu trebuie sa iti gasesti careva care sa fie standardelor tale s au sa, se potriveasca cat mai apropiat caracterului tau big grin nu trebuie sa vorbesti nimic special doar nu mergi la intalnire sa vorbesti despre farduri vopsele de par posete etc. vorbiti de voi big grin ( sa va cunoasteti mai bine)

| feraryyy78 a răspuns:

Comporta-te cum esti tu de obicei pentru ca te place pentru ceea ce esti, nu pentru ceea ce nu esti.