| anonim_4396 a întrebat:

SaluTT :**. am o pretena care tot mi se plange ca vrea fundul mai bombat.eu nu stiu ce sa ii spun dar... ea inca nu are cont pe TPU si, pana cand isi va face, vreau sa va intreb pe voi ce poate sa faca sa aiba fundul mai bombat laughing) stiu ca pare. puerila intrebarea dar eu vreau sa-mi ajut pretenawinking

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Uite, vei gasi aici cateva exercitii usoare pentru un fund mai bombat :) :
http://sanatate.acasa.ro/......t-312.html

4 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Sa faca sport.sa alerge, sa mearga mult p jos, sa faca fitness sau aerobic.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Aau.doamne laughing) nu nu. s eoo aia.normal ca as recunoaste aici pentru ca siteul asta e fact special sa ajute oameni.asa ca n.am de ce sa ma ascund stiu. dar in cazul acesta. e vorba de prietena meah laughing))

| ancaaaa a răspuns:

Nu merge cu exercitiile alea oh go on! am avut si eu aceeasi problema anul ` trecutstraight face. si laughing mi-am cautat blugi 2 zile la rand si am gasit. trebuie sa stii ce fel d` blugi sa gasesti thinking mergi cu ea si cautatzi blugi stramti straight face. sau din aceea cum se poarta acum cu turu lasat laughing! dar depinde cati ani are prietena tathinking ca daca are pana`n 15 ani sigur ii va mai creste. eu anul trecut aveam 14 si aratam sincer f naspa. aveam fundu oribil parca nici nu-l aveam laughing! dar intr-un an mi-a crescut si s. a facut f frumos pentru ca mi-am inceput viata sexuala d la 15 ani. [stiu ca nu e bine dar asta e. acum nu mai pot sa`mi recapat virginitatea] dar dupa ce am facut`o. cam dupa vreo 4-5 luni a inceput sa mi se faca un fund bombat si niste sani f frumosi. asa ca eu nu ii recomand neaparat sa`si inceapa viata sexuala dar daca are 16 ani de ex thinking nu cred ca e mare lucru. acum depinde si de baiat. daca simte placere in timpu` sexului sau ceva d genu`thinking acum vezi ce faci :* si sa nu`i bagi neaparat in cap sa faca sexlaughing dar sa stii ca da roade f bune :p!

| мἷṩṩ ῥʀἷᾗƈἔṩṩ a răspuns:

Tu esti aceea?! laughing recunoaste rolling on the floor zici ca prietena ta. nu te ascunte in spatele altor persoane nu e nimic jeant sa spui ca nu ai fundul bombat rolling on the floor bine ca nu am problema ta rolling on the floorrolling on the floor app... umflati popoul cu pompawinking