| anonim_4396 a întrebat:

Saluty TPU,help!?-A intrat acum cateva zile pe mine cu un pretext aiurea, mi-a spus ca si lui ii pare rau pentru ce-am facut (m-a prins c-am vorbit cu altul) dar cica nu ma poate ierta,deoarece este sigur c-am s-o fac din nou. Apoi dupa discutia asta, ziua urmatoare, l-am sunat, pentru ca ma simteam naspa, simteam nevoia sa vorbesc cu cineva si...n-a raspuns, m-a sunat el dupa 10 minute si n-am vazut telefonul (m-a sunat de 2 ori si mi-a dat si sms ) L-am suna dupa aceea eu, a spus ca n-a putut raspunde la inceput si am povestit cam un sfert de ora despre noi, despre tot, se vedea ca-i pare rau sad Ce fac? mai sper? sau las tot asa, daca e sa se rezolve de la sine, probabil se va rezolva. Voi ce parere aveti?sad Dau funda! :*

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Dum spiro, spero. happy

Eu tare am impresia ca lui ii pare rau ca v-ati despartiti (nu-mi este clar motivul) si ca vrea sa va impacati, altfel nu te-ar mai fi cautat, chiar te-ar evita.

| jessikz0r a răspuns (pentru evenso):

Pai motivul e ca am vorbit eu cu altul si m-a prins, a vazut mesaje si tra la la... si cand am vorbit am cam facut-o de oaie, eu crazand ca ma cauta sa ma faca sa regret si am spus lucruri care nu mi-as fi dorit sa le spun, gen il comparam oarecum cu ala, si nu i-a placut deloc, chiar deloc ideea! sad of ce ma fac mai evenso? big grin hellppp?batting eyelashes

| evenso a răspuns (pentru jessikz0r):

Sa stii ca baietii de multe ori "rectioneaza" ciudat happy
Mereu vor ceea ce nu pot sau credeau ca au pierdut.
Niciodata sa nu il mai compari cu altul! este cel mai jignitor, nici tie nu ti-ar place sa fi comparata cu altawinking
Eu zic sa te comporti foarte frumos cu el, dar nu exagera si vezi ca se apropie ziua indragostitilor.

Sa fii iubita!

| jessikz0r a răspuns (pentru evenso):

Pe cat e? pe 14? N-am sa-l mai compar niciodata niciodata, si de vbit cu altu nici nu mai zic! big grin Am sa fiu cuminte, sper sa se intoarca cat de curand ca tare urat mi-e fara el big grin offf, mersi oricum de sfaturi, esti un/o dulce! big grin

| evenso a răspuns (pentru jessikz0r):

Pe 14 Februarie(la americani).
La romani pe 24 Februarie (dragobetele).
Fii cuminte si totul va fi bine, eu asa cred.
Ma bucur daca ti-am dat sfaturi bune happy