| Alexia2727272727 a întrebat:

Saluut, cum as putea sa fac un băiat sa ma placa, ne privim unul pe celalalt dar pur si simplu nu pot sa imi dau seama dacă ma place sau nu, nu vorbesc cu el, imi e foarte rușine.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Fabyana307 a răspuns:

Tie iti e rusine dar lui? Fii atenta la el si vezi daca are probleme in a comunica cu alte persoane si daca vezi ca nu are nicio problemă în a vorbi cu ceilalți înseamnă că dacă chiar te plăcea te baga el in seama si oricum lasa rusinea ca vei pierde multe cu ea

2 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Cumpara cartea asta: https://www.elefant.ro/......0f5b63700a