| TeoJoy a întrebat:

Saluut. Ma puteti ajuta cu ceva? As vrea sa editez o poza. Gen asa : http://www.google.ro/......tp?/imgres
Nu am video-proiector, deci imi trebuie edit. Sa fie ca si cum s-ar proiecta imaginea pe perete si pe mine, deci, mai pe scurt ca in poza. Imi puteti da un program de modificat, innafara de Photo Shop, pentru ca la calculatorul meu nu merge. Multumesc anticipat :**.

1 răspuns:
| anne23 a răspuns:

In PhotoScape iti poti edita ceva asemanator. Sa ai poza ta si poza care vrei sa se "proiecteze pe tine" pe desktop. Intri in PhotoScape, selectezi "Editor" dupa care bagi poza ta sa o editezi. Eu il am in engleza. Dupa care o sa ai undeva sub poza "Home|Object|Crop|Tools". Tu dai click pe Object. Adica a 2-a optiune. Acolo poti adauga text, sau ce imagini vrei. Selectezi prima iconita unde si scrie "Photo" si alegi poza care vrei sa se proiecteze. O sa iti apara poza peste prima poza si tu va trebui sa setezi cat de clar sa se vada. Sper ca te-am ajutat happy