| AdelinaPaula a întrebat:

Saluut.love struck
Peste o luna merg intr-o tabara [de 7 zile love struck] Si as vrea sa-mi fac de acum o lista cu cele necesare pentru plecare.
Intrebarea mea este : Ma puteti ajuta cu o mica lista cu lucruri de care as avea nevoie acolo? Dupa voi, ce credeti ca ar trebui sa-mi duc cu mine?!
Fundita.happy

3 răspunsuri:
| BbqOmgWtf a răspuns:

Deci, daca vine un baiat special, pune niste haine ff dragute, nu te omoara nimeni.>

| GirlWithScarf a răspuns:

-deodorant
-parfum
-sapun
-periuta si pasta de dinti
-perie de par
-sampon
-trusa de machiaj
-demachiant
-unghiera
-pila de unghi
-prosape
-hartie igienica
-servetele
-telefon+incarcator
-ochelari de soare
-palarie
-o carte buna
-lotiune de baie
-mp3
Distractie placutahappy

| ZuZumonster a răspuns:

Lucruri necesare :
Ca sa mirosi bine:
-deodorant,parfum,spray,parfum,pasta de dinti,apa de gura;
Sa arati bine:
-rochite,fustite,pantaloni scurti,tricouri vaporoase,pantaloni lung seara, si bulza cu maneca lunga dimineata si seara.
-bijuteri, trusa de machiaj, pila de unghi, servetele demachiante.
Ce sa purtam in picioare?
La piscina:
-slapi
In padure:
-adidasi
De plictiseala:
-o carte de aventura sau un joc bun!
Distractie placuta!