| JustMe_8048 a întrebat:

Salve am un telefon alcatel ot-e256 varianta cu camera video si foto, infrarosu si internet. problema e ca atunci cand il pun la incarcat nu se incarca nu stiu cum sa fac sa il pun sa se incarce rareori se incarca deseori nu. am inteles ca telefonul trebuie inchis inainte de al pune la incarcat dar nu stiu de ce nu se incarca tot timpul. datii cateva idei de a-l pune la incarcat sa ii ridic clapita nu stiu ce sa ii fac ajutati-ma. dau funditaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

1 răspuns:
| adrian_4038 a răspuns:

Poat tia cazut pe jos si sa defectat mufa acea din tel unde intra la incarcat daca ai cunostinte desfal si uitata daca nu du-te cu el la un service gsm garantat nu costa mai mult de 30 lei