| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor a întrebat:

Salz.Cum deblochez un cont de metin2 ro? =Am primit niste mailuri cu toate conturile mele banate pe acelasi motiv.Asta e ciudat fiinda n-am mai intrat de 2 luni si cat am jucat n-am facut nimic deci nu imi justific banul.Asta e chiar nesimtire Uitati:

Din nefericire trebuie să blocăm contul **** datorită unei încălcări a termenilor și condițiilor noastre. Motivul pentru această blocare este:

Staff Impersonation

Contul va fi blocat pană pe Permanent.

Dau funda

1 răspuns:
| codrin47 a răspuns:

Pai daca spui ca nu ai facut nimic, poate ti se va debloca contul daca intri si iti faci cont aici http://support.metin2.ro/index.php apoi scrie un tichet cu plangere despre ban la GA iar cineva iti va raspunde.