| ZoZoHeart a întrebat:

Salz TpU!
Ce vopsea de par semi-permanenta imi recomandati, care sa se duca dupa 2-3 saptamani, sau chiar mai repede? (dar nu din aia care daca o atinge putina apa curge). Care, in 2-3 saptamani (de preferat 2 saptamana.) de duce, si la fiecare spalare se duce o usoara nuanta de vopsea?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Asdfghjj a răspuns:

Http://www.gotica.ro/172-COSMETICE/185~VOPSELE-PAR/

Vopsea semipermanenta Directions. Se prezinta sub forma unor tuburi de 88ml. Vopseaua tine aproximativ doua luni (2 saptamani minim culoarea foarte intensa urmand ca dupa aceea sa se elimine treptat). Recomandam aproximativ 30 min timp de actionare a vopselei pentru o culoare mai rezistenta. Nu se amesteca cu revelator, se aplica exact cum e in tuT Culorile ies exact ca in poza pe par decolorat. Pentru par natural, pot diferi nuantele.
Poza este facuta la suvita din paletar. Paletarul este disponibil la sediul din Bucuresti.

1 răspuns:
| nanaelu a răspuns:

Depinde, iti pot recomanda Garnier (se duce extrem de repede ), nuantatoare, sau poti lua gentiana de metil, si etc, (sunt colorate! )