| DaryDaria a întrebat:

Salz TPU! Este ziua unei prietene sambata asta.Am un buget doar de 30-40 lei ca in perioasa asta au fost multe aniversai,a fost halloween-ul. Vreau sa ii cumpar un cadou, dar nu stiu ca sa ii iau. Pot sa va zic ca culorile ei preferate sunt: roz, alb, albastru, negru si ii place mult dantella. As vrea sa nu ii iau haine, vreau sa ii fac un cadou care sa o surprinda... SUGESTII? va rog raspundeti repede puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Poti vorbi cu niste prieteni, sa strangeti bani si sa ii faceti o petrecere!
O zi buna!

| Euletitia a răspuns:

Buna! Daca nu vrei haine, poti sa te gandesti la cosmetice, dar un parfum bun nu prea cred ca ii poti lua cu banii de care dispui tu, asa ca ai putea sa optezi pentru niste farduri. Poti sa-i cumperi si ceva legat de hobbyutirl eiee, gen o carte din genul acre le citeste, un CD cu muzica preferata sau orice obiect care are legatura cu o pasiune a ei. Ai mai putea sa-i cumperi niste vouchere la salonul de cosmetica/manichiura/coafura pe care il frecventeaza sau daca nu, un obiect decorativ, o iconita pictata manula sau imbracata in argint, un stilou deosebit sau, de ce nu, un album super de poze cu grupul vostru de prieteni. Orice i-ai lua, ai putea sa adaugio floare si o cutie de bomboane de ciocolata. La multi ani prietenei atle!

| AngelliGina1981 a răspuns:

O carte, sau o agenda moleskine, o cutie pentru bijuterii