| Raulische a întrebat:

Samsung Galaxy Note sau Iphone 4S asta'i intrebarea?

Răspuns Câştigător
| ionutandrei95 a răspuns:

Un galaxy note e bun daca vrei sa ai si tableta adica sa te uiti si la filme sa desenezi sau poti sa bagi aplicatii dar ti-as recomanda iphone pentru ca note este prea mare si iphone are camera super buna si siri. si iphone 4s adica orice iphone inseamna eleganta parerea mea asa cu galaxy note eu as zice doar pentru munca daca ai sa poti sa vorbesti sa trimiti mail-uri sa umblii pe net doar asa pentru serviciu. e alegerea ta

4 răspunsuri:
| kristy a răspuns:

Iphone 4s [galaxy note n-o sa aiba loc in buzunar, din cauza ecranului mare, si iphone 4s este mult mai bun dupa mine]

| xVogue a răspuns:

Galaxy Notewinking

| Raulische explică (pentru xVogue):

Imi poti spune si dc? Scz vreau sa-mi iau un telefon neaparat si cat mai bun.

| StefNN a răspuns:

Iti sugerez sa iti cumperi 4s deoarece sistemul de operare android se blocheaza si cateodata nu raspunde la comenzi, pe cand ios=i operating sistem este mult mai stabil si app cu note trebuie sa il tii la ureche cu doua maini sper ca ti a fost de folos