| InnocentLoovee a întrebat:

Samsung Galaxy S II sau Iphone?

Răspuns Câştigător
| rockmeout a răspuns:

Galaxy S2 garantat.Android e mult mai bun decat Apple, intrucat are mult mai multe aplicatii in market, si nu doar contra cost, ci si gratuite.Plus ca are un design mai impresionant.happy

| InnocentLoovee explică (pentru rockmeout):

Sincera sa fiu, asa m-am gandit si eu. Ador, iubesc galaxy-ul. Iphone-ul imi doar place. Doar ca multi spun "Ia-ti iphone, ia-ti iphone ca-i mai fain." si m-am gandit sa va intreb si pe voi. In orice caz, multumesc!:*

| rockmeout a răspuns (pentru InnocentLoovee):

Cei care iti propun sa-ti cumperi IPhone cu siguranta nu au pus mana pe un Galaxywinking fundapuppy dog eyes

8 răspunsuri:
| ilfenomeno18 a răspuns:

Iphone 4s este peste orice alt telefon care este acum pe piata poate nu mai bun decat Samsung s3 care a aparut de curand oricum in august apare iphone 5 care la fel o sa fie mai bun decat Samsung s 3

| Luci1988 a răspuns:

Samsung galaxy s2 este un telefon nasp, adiq este facut dintr-un plastic ieftin, pe cand iphone 4s este un telefon atractiv, adiq cand umbli pe el se simte foarte fin nu ca galaxy s2, si in plus iphone 4s are Apple market si e doar pentru el pe cand Samsung galaxy s2 are android market, niciodata androidul nu o sa il ajunga pe Apple. Iphone 4s este mai bun.

| InnocentLoovee explică (pentru Luci1988):

Android e mai bun decat Apple, cretule.