| anonim_4396 a întrebat:

Samsung Galaxy S3 sau Iphone Apple 4S? As vrea sa imi cumpar un telefon nou dar nu stiu pe care dintre cele doua.
Voi ce alegeti? Si de ce?

2 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Http://geekaphone.com/......-iPhone-4S

Iti recomand Samsung-ul. Suport nativ pentru Adobe Flash, Quad Core, frecventa de procesare dubla fata de cea al iPhone-ului. Ecran OLED de 4.8''.

| Cryshhtian a răspuns:

Eu asalege s3-ul,nu te lua dupa frustratii aia care au iphone si murdaresc imaginea samsungului...asta e daca cei de la Samsung au creat un smartphone superior lui iphone 4 asta e, daca iphone 5 cand va aparea si va fi peste s3 asa cum circula zvonurile pe net, soarta, tehnologia avanseaza, paana la urma fiecare foloseste ce-i place.