| chris7053 a întrebat:

Samsung Wave 575 sau Orange Boston? As vrea sa imi cumpar un telefon dar sunt indecis intre acestea doua. Voi pe care l-ati alege? Care este mai bun?
P. S : Tin sa spun ca eu pe telefon imi petrec timpul pe internet sau pe jocuri\aplicatii.

1 răspuns:
| gioxx a răspuns:

Samsung Wave 575 arata mai bine(parerea mea).dar Orange Boston e mai performant.Insa daca vrei sa stai numai pe internet, depinde si de cati Mb ai [in jur de 300 pentru Orange Boston]Funda?