| Anonim1842 a întrebat:

Sap TPU! Am o problema nu am cu cine sa fac revelionul sau sa ies seara in oras la un suc cu gașca de prieteni (pe care nu o am si mi as dori ff mult sa am una) si sa dau cu petarde sau alte chestii ca de revelion. Ce as putea face sincer chiar nu vreau sa fac revelionul cu părinții(Am 16 ani) plus ca tata e plecat si asa l as face doar cu mama.
Ce as putea face imi doresc sa fac si eu revelionul ca alti copii de varsta mea (majoritatea se duc acasa la alti prieteni si se distrează mai ies pe afara si stau până dimineață) si plus ca nu am cu cine sa ies pe afara seara in oras.
VOI ÎN LOCUL MEU CE ATI FACE?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

M-as juca jocuri video! big grin

| OldSoul a răspuns:

Nu stiu, e o alegere grea.

O idee ar fi sa iesi in strada si sa strigi "Maaaaiiiii" la miezul noptii, asta cred ca o sa fac si eu.

| FaraNume1245 a răspuns:

Probabil că n-aș face nimic. Dacă ai vrea cu adevărat să schimbi ceva, n-ai sta să pui întrebări pe TPU. Ieși afară, singur, prin parcuri, etc, poți cunoaște oameni noi. Încearcă să te împrietenești cu ei. Prieteni de-ăștia de ieșit undeva găsești peste tot, dacă asta e tot ce cauți.

| Anonim1842 explică:

Crede-ma ca mi s-a luat rau de tot de jocurile video am devenit obsedat si acum mi-am dat seama cat de tampesc e sa-ti petreci toata ziua in fata calculatorului fara sa realizezi nimic in acea zi.