| En3Rgi a întrebat:

Săptămâna asta o sa mă înscriu la școala de șoferi pentru a da de permis, sfaturi pentru un începător? Cum a fost la voi? La ce sa mă aștept la examene? Cam am emoții

Răspuns Câştigător
| dbigiu84 a răspuns:

Nu trebuie sa ai emotii. Daca te inscrii la scoala de soferi, inseamna ca ai o varsta la care cam stii cum stau lucrurile cu lumea asta.Sunt ogramda de soferi care abia cunosc cum sa conduca o masina.
Nu va fi foarte greu la examene.Doar trebuie sa te acomodezi cu condusul si cu semnele de circulatie.
Bafta! Funda?

1 răspuns:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pur si simplu nu trebuie sa ai emotii la volan.