| Dumbledore a întrebat:

Saptamana trecuta am cumprat un Lg optimus black dar problema e ca se descarca fooarte repede, bateria tine mai putin de o zi. cand bateria era 0% am putut sa vad cum s. a consumat si imi aparea ca 60% era telefon inacttiv. nu stiti se poate schimba acest lucru( ca sa nu se mai descarce si daca telefonul e inactiv)? daca da. cum raised eyebrows?

1 răspuns:
| happyendings a răspuns:

Prima data cand iti iei un tel trebiue sa-l lasi toata ziua in priza.happy