| dianafofiu a întrebat:

Saptamana viitoare plec in excursie cu clasa si avem nevoie de o lista cu farsele pe care le facem. Imi dati cateva idei?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Îţi zic una şi genială. Iei o pereche de chiloţi mari albi, îi faci pe partea din spate (fund, mai exact) cu Finetti (ciocolată) şi în timpul somnului spre trezire (dimineaţa), îi pui pe faţa victimei cu partea cu CACAO la vedere. laughing Fundiţă?

2 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Am pus sare in apalaughing). Uff ce vremuri!
Nu iti sugerez sa faci idiotenii gen ii pui cuiva spuma de ras pe fata sau ii faci ceva in timpul somnului. Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face! Eu nu m-as simti deloc bine daca mi-ar face colegii sau prietenii asa ceva, pentru ca nu as gusta "gluma".
Mi-a fost facuta aia cu sarea in apa(multa sare) si am gustat-o foarte frumos, chiar am raslaughingbig grin

| Rioko a răspuns:

Pai poti incepe cu vechea si demodata pasta de dinti. Ia la tine parfum (pentru baieti:]]). Tine-i pe toti trezi in prima noapte(daca e de cateva zile). Poti sa le pui frisca in pantofi sau pe fata cand dorm. Pune-le sare si piper in mancare (ai grija piperul se observa). Joaca-te carti pe porunci si pune-ti colegii sa faca karaoke.Si cea mai naspa dar amuzanta(de obicei) faza e sa iei laxative si sa le pui in suc. Succes si distractie placuta!