| kakarotssj a întrebat:

Sapunul lichid cu glicerina e bun anti-cosuri? e de mere e cam intepator mirosul dar ma sacrific si ma spal cu el

1 răspuns:
| agentulagent a răspuns:

Sapunul lichid este din chimicale si nu are nici un rezultat. pentru cosuri te invat eu cum sa faci sa scapi de ele. are rezultat 100%. in fiecare seara inainte sa te bagi in pat la somn, fa un ceai de pelin si fa-ti infuzie(adica pui intr-un castron sau o uala acel ceai si stai cu fata in acei aburi sub un cersaf sau un prosop ceva. Intr-o saptamana, maxim 2 vei scapa de cosuri. Sper sa iti fiu de ajutor