| Muppets a întrebat:

Sarut de la prima intalnire! Da sau Nu? Argumentati raspunsul! Funda cat de mare posibila

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Bineînţeles că nu! Trebuie să cunoşti foarte bine băiatul cu care eşti, să fii sigură de sentimentele tale ca să-l săruţi; nu să-i faci iluzii şi după aceea să-l părăseşti.

O seară plăcută!

| AnneMarri a răspuns:

eu zic nu, deoarece nu imi place sa ma grabesc
poate la a 2ua si chiar putintel sex, dar numai POATEwinking

| GuessWho a răspuns:

Buna.
Ei nici chiar asa, de la prima intalnire, gata ii bagi limba`n gat:)))
Si nici cu un pupic mic pe buze nu as fi d'acord.
eu as lua-o incet, la despartire un mic pupic pe obraz si la a2-a mai vedem noi:)
http://www.youtube.com/watch?v=IncORYx_4K8;)
>:D< Bafta!

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai nu. Pentru ca nu se stie daca voi ramane cu el chiar de la prima intalnire. Daca o sa raman cu el, cand o sa ma conduca acasa.
KiSs Direct :X
PaPa PuP

| deea07 a răspuns:

Da, de ce nu? Acum depinde si de tine si partenerbig grin Daca nu vrei incearca de la a douabig grin