| iulian48 a întrebat:

Saulut! De ce pe Google chrome imi merge yputube si pe Opera nu? imi da eroarea asta :Could not connect to remote server

Check that the address is spelled correctly, or try searching for the site. Ajutor!

5 răspunsuri:
| BandOfHorses a răspuns:

Uita-te la setari, dupa parerea mea foloseste Google Chrome.

| iulian48 explică (pentru BandOfHorses):

Google chrome merge greuuuuuuuuuu

| BandOfHorses a răspuns (pentru iulian48):

Daca ai multe browsere gen : Opera, Internet Explorer, Chrome merg greu toate dezinstaleaza din el, daca face tot asa e problema de la calculator.

| iulian48 explică (pentru BandOfHorses):

Daca dezinstalez Google Chrome numai merge youtube si daca dezinstalez Opera merge geu google chrome

| BandOfHorses a răspuns (pentru iulian48):

Dezinstaleaza Chrome si lasa Opera, merge greu din cauza internetului sau a calculatorui.