| Belly a întrebat:

Saut! stiu ca e vara dar ma framanta lucrul asta laughing.:-s. voi ce program aveti intr-o zi de scoala adica ma refer la voi cei care invatati si va scrieti temele ...mai aveti timp de altceva adica cat >scrieti? cat invatati sa aveti note bune? si cat va relaxati (iesiti afara, stati la calculator, vorbiti prin sms-uri? happy

7 răspunsuri:
| xButterflyxX a răspuns:

Hmh,in anul scolar, scoala imi cam ia 8 ore din zi, deci iti dai seama.Deobicei incep orele la 12-1 si termin la 6-7, cand vin acasa mananc si ma apuc de teme imi ia cam o ora sau doua, insa sunt zile in care sunt mai libera (n-am teme), dupa ce le termin ma duc in pat si ma relaxez ori la pc/tv si dupa aia trece ziua si ma culc.In weekend am timp sa ies afara, in rest scoala-casa, casa-scoala.laughing)

| ShadowGhost a răspuns:

Eu stau de la 3 pana la 6 ca sa ma asigur ca lectia e stiuta perfect si tot in timpul ala imi fac si temele si fac si in plus pentru aprofundare.Eu nu prea ies afara, la calculator da, o ora am timp si dupa ma culc.Sms-uri nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca trebuia sa mi aduci aminte de scoala laughing. Nu, n am timp de prea multe cand e scoala.

| Raizen69 a răspuns:

Ziua inveti, scrii teme etc. si seara iesi in oras (club, bar) si te distrezi.
Nu e foarte greu sa fi elevlaughing

| GiuliaGiuly a răspuns:

Poi dimineata merg la scoala pana la maxim 1-2. dupa ajung acasa, mananc, imi fac temele -invat pana la ora 5-6.si dup ies afara cu prieteni la distractie.intru in casa pe la 10-11
si e foarte bine.incearca,ptca nu e bine daca stai toata ziua in casa la invatat..mai iesi si pe afara.succes!

| Gabi123412 a răspuns:

Buna. Eu iti zic programul meu : Dimineata- afara
La pranz - daca mie somn; nani laughing daca nu ma joc pe pc
Seara afara.laughing
Temele le fac prin sept

| mumapadurii a răspuns:

Poi,dupa ce vi de la scoala, teme! dupa aia distractie, si seara ivatat!happy