| anonim_4396 a întrebat:

Scriu aici pentru că sunt disperat. Am convingerea tot mai mare că Marius (vecinul de jos) și vecina de perete sunt meniți sa mi interzica sa fac sex. Efectiv nu mai suport. Asa că am inceput aseară să urlu singur de groaza, sa fac ca un indian, sa tropăi etc numai că să mă lase acești oameni în pace. Simt că o iau razna. Nu mai suport acest gand. Îmi vine să le dau și în cap că să nu mă mai abuzeze. Nu mai pot psihic cu aceste gânduri. Că să nu mai zic că am sfârșit urlete de aseară masturbandu mă și urlând numele vecinului de jos. Că să i arat că deși nu mă lăsa eu tot fac. Este oribil. Aveți vreo idee ce se întâmplă cu mine?

22 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai ce sa faci:

1 - Convingerea ta e eronata, deci va trebui sa ti-o schimbi.
2 - Incearca sa nu mai ii deranjezi, fa sex in liniste, nu mai face ca toate alea cand te masturbezi sau cand faci sex, si vedem ce se intampla.
3 - Ignora-i orice ar face, si daca-i ignori, dupa un timp se vor potoli, asta daca-ti zic ceva.
4 - Daca nu merge si se ia de tine oricum ai da-o, cheama politia, du-te la politie si discuta si pune problema, vezi ce se poate face, dar asta doar daca se ia de tine aiurea si ei nu te lasa in pace nemotivat.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Iau în calcul ce ai zis. Mersi mult că mă ajuți. Te mai întreb in privat la o adică.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, intreaba-ma oricand pe privat ce doresti.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Multumesc!

| Freya1 a răspuns:

Stai un pic, cum adica iti interzice cineva sa faci sex? Poti sa faci ce vrei la tine in casa.

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Pai ma aude cand fac si mi bate in pereti, la usa ca sa ma opresc. E enervant. Ma terorizeaza asa si imi intrezice.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

În primul rând, trebuie sa stii ca la bloc exista o limita in legatura cu zgomotul. Poate au oameni copii mici sau pur si simplu se simt deranjați de zgomot.Incearca sa faci mai puțină gălăgie incat sa nu audă ei (in fond nu e prea plăcut nici pentru tine sa stie ei cand si cum faci tu sex) si totul o sa fie ok.

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Asa faci si tu?

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu stau la casa, dar si daca stau la bloc respect liniște.Dar intrebarile tale sunt ciudate

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Deci faci sex cu perna pe fata?

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar azi discutam pe tema cu țipătul cu cineva.Adica eu fiind la tara,femeile de prin zona asta au prostul obicei de a zbiera. Daca vad o vecina nu ii poate vorbi normal numai urlând, daca isi cheamă sau daca ii vorbesc copilului o fac doar urland, daca vorbeste cu soțul la fel(probabil le-a rămas instinctul de cand mergeau cu vacile, caii, oile) si cred ca alea si cand fac sex le aud eu de la 3 străzi depărtare.
Ideea e ca atunci cand faci sex, poti sa gemi sau sa scoti sunete ca e normal, plăcut, excitant sau cum vrei sa ii spui.Dar nu ragi ca vaca la buhai ca speri dracului omu.Ala te f...te nu te omoară.

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Am inteles, adica sa scoti sunete normale si naturale, nu sa racnesti fortat si isteric. Asta zici?

| Catrice a răspuns:

Și când ziceai ca te-ai controlat la cap ultima data? thinking

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Acum 1 an si mi s-a zis ca am nevoie de tratament psihiatric, dar l-am refuzat pentru ca aveam efecte adverse.
Tu ce parere ai de intrebarea mea?

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca ți-ar trebui tratament pentru schizofreniehee hee
Și nu ma raportez doar la întrebarea asta.

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Schizotix vine de la schizoid, e altceva. Nu ai dreptate.

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot acolo o dai.

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Bnu laughing

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine,fie,crede-te normal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Că să nu mai zic că mă simt groaznic de prost că sunt homosexual și era sa ajung să mă și mutilez genital din cauza asta. In rest m-am tăiat tot, pe picioare, pe mâini.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai, eu consider ca esti baiat destept, nu ma face sa-mi schimb parerea, si daca esti homo ce?! E f bine, nu e nici o problema, unde e problema?! Si hetero sunt okey, si homo sunt okey, nu e absolut nici o problema.
Daca ai facut ce ai facut, n-ai minte sincer. Maaama ce fericit eram eu daca eram homo sau bisexual.
Vezi? Fiecare nu e multumit cu ce are.

Dar de ce esti asa suparat ca esti homo? Explica putin.

| Ciprian09 a răspuns:

Jale cu tine, sigur e problema la vecini? este si amuzant ce ai scris, o fi de rau? laughing))