| Mynni3 a întrebat:

Scriu urat, si oricat as incerca sa imi schimb scrisul tot la fel scriu.Ce sa fac? Dau funda pentru cel mai bun si ajutator raspuns.sadsad

4 răspunsuri:
| ema_2625 a răspuns:

Incearca sa exersezi sa scrii mai mult in timpul liber, sa iti alegi un stil de scris mai frumos, sa te autocontrolezi si sa nu te grabesti.

| sfinxul10 a răspuns:

Scrie incet si rontunjit.Pana cand scrii rapid si mai frumos laughing)))
Si mie mi s-a intamplat.

| Ucaa a răspuns:

Scrie mai mult si mai cu atentie, urmeaza un fel de lista cu literele scrise caligrafic si stai si copie literele de acolo. Asta doar daca vrei sa-ti indrepti scrisul happy Si foloseste un stilou, ajuta. Pixul strica scrisul happy Ai rabdare, poate-ti refaci scrisul, daca nu, te poti face doctor happy Bafta :*

| AnonimKid1995 a răspuns:

Prima oara verifica-te si vezi daca iti tremura mana, daca e asta nu prea ai rezolvare. Daca nu iti tremura mana ia-ti un caiet tip I (nu glumesc) si lucreaza-ti mana cu cate o litera. Doar prin antrenament poti progresa, apropo sa nu ai nici probleme de vedere. Succes