| dorotich a întrebat:

Scuzati categoria big grin. Am la telefon un "orificiu" [laughing] de bagat cablul de date, dar nu am cablu straight face. Deci, se poate cumpara din magazine (pentru telefoane) cablu? Pentru ca as vrea unul de calitate big grin. Funda + vot

Răspuns Câştigător
| LLLLLLLL a răspuns:

Se poate. poti incerca de unde ti-ai luat telefonul.intreaba de cablu de date pentru telefonul pe care il detii.

2 răspunsuri:
| heise a răspuns:

Eu stiu ca se poate cumpara.

| pbkbtttllll a răspuns:

Gasesti sigur in magazinewinking...incearca la Orange, cosmote, Vodafone.happy